Nasıl Jigolo Olurum

Yazar

Kategori

Paylaş

İstenmeyen evlatken ailenin gözdesi olan evlada…

Merhabalar. Ben de kısaca hikayemi anlatmak isterim.

Öncelikle benim adım Bülent. Sivaslı bir ailenin çocuğu olarak İstanbul-Yenibosna’da dünyaya geldim ve yine Yenibosna’da büyüdüm. Yenibosna’yı bilen bilir; gerçek bir varoş semtidir. Her türlü it-kopuk, çakal buradadır ve buranın, cehennemden farkı yoktur.

İki abim ve üç ablamdan sonra, ailenin altıncı çocuğu olarak doğdum ama hiçbir zaman abi ve ablalarım gibi işe yarar ve hayırlı evlat olamadım. Okumadım bir kere… İş bulamadım. Bulduğum işleri beğenmedim vs.

Özetle ailem, benden hiç razı değildi. Ta ki bir gün internette gördüğüm jigololuk ilanının peşinden gidip, bu siteye üye olarak jigololuk yapmaya başlamak suretiyle aylık 15-16bin kazanana kadar. Şu anda 30 yaşındayım ve bu siteye ise 24 yaşında üye oldum. Galiba hayatım boyunca yaptığım tek iyi şey ise bu oldu. Zengin bayanlara, işinin ehli bir jigolo olarak hizmet vermeye başladım. 25 yaşıma geldiğimde -yani bir senelik üye olduğumda- Ataköy’den süper lüks bir daire kiraladım. Arabamı aldım. Aileme hatrı sayılır bir para yardımı yaptım.

Zamanla anladım ki paranız varsa size saygı da duyuluyormuş. Paranın aldığı en önemli şey de saygıymış. Şimdi tüm ailem, ağzımın içine bakıyor; bir şey söylemem için heyecanla bekliyorlar çünkü ilk cümlem “Neye ihtiyacınız var?” oluyor. Neye ihtiyaçları varsa da anında çıkarıp banknotları uzatıyorum.

Author

Share

Hemen Başvur

Kayıt aşamasında bilgilerinizi doğru girmeniz gerekmektedir. Adres bilgisini lütfen doğru giriniz!
Önceki İçerikjigolo şirketleri
Sonraki İçerikjigolo başvuru