Jigolo Olmak

Yazar

Kategori

Paylaş

Rize’den selamlar.

Ülkemizin en yeşil şehirlerinden biri olan Rize’den selam olsun. Hepinize merhaba. Benim ismim Şevket. 43 yaşında bir adamım ve Rize başta olmak üzere, tüm Karadeniz bölgesindeki dul bayanlara, yalnız hanımlara ve olgun kadınlara yatak hizmeti vermekteyim.

Ajansım sayesinde yakın civarda kendine erkek arkadaş ya da dost arayan güzel bayanlarla buluşuyorum ve aylık ortalama 9-10bin lira kazanıyorum.

Bu işi yaklaşık 12 senedir yapıyorum ve birkaç sene daha aynı işe devam etmeyi planlıyorum. Şimdiye kadar hayatımın kalanında yetecek parayı kazandım, güzel yatırımlar yaptım. Her Karadenizli gibi ben de müteahhitlik yapıyorum ve bu bölgeden bu işi yapmak isteyen gençlere de mutlaka toprağa yatırım yapmalarını öneririm.

Hangi işi yaparsanız yapın hiçbir şirket ya da kurum, size bu kadar para kazandırmaz. Bu, mümkün olmayan bir boş hayal olur. O sebeple boş hayallerin peşinde heba olmayın, gençken aklınızı kullanın. Yalnızlık çeken, cinsel yönden ihtiyaçlarını gideremeyen ve temiz, dürüst, güvenilir erkek arkadaş arayan o kadar çok bayan var ki aramıza katıldığınızda siz de çok şaşıracaksınız bu duruma.

Zaman kaybetmeyin, ajansınıza üye olun ve siz de güzel güzel kazanmaya başlayın.

Author

Share

Hemen Başvur

Kayıt aşamasında bilgilerinizi doğru girmeniz gerekmektedir. Adres bilgisini lütfen doğru giriniz!