Jigolo Olmak Hızlı Para Kazanmak

Yazar

Kategori

Paylaş

Bu iş fırsatını yakalayanlar, çok şanslı!

                Güzel ülkemizin her şehrinden erkekler! Bu muhteşem iş fırsatı, tam da size göre… Hem çok para kazanabileceğiniz hem de bir erkek olarak zevk dolu saatler geçirebileceğiniz bu harika iş sayesinde, çok kısa süre içinde hayalinizdeki hayata da kavuşacaksanız.

                Türkiye’de faaliyet gösteren en profesyonel ve en güvenilir jigolo ajansı olarak hemen, şimdi aklınızdaki tüm sorulara yanıt verecek ve jigolo olma şansını nasıl yakalayabileceğinizi tüm detaylarıyla anlatacağız:

–          Jigololuk nedir?

Jigololuk, sadece erkekler tarafından yapılan bir iştir ve bu mesleğin özünde; bir erkeğin, bir kadınla para karşılığında birlikte olması vardır. Bir erkek, jigololuk yapıyorsa; bu demektir ki bu kişi, müşterisi olan bayanlar ile cinsel ilişkiye girer, birlikte tatile çıkar ya da müşterisine, sosyal ortamlarda (yemek, eğlence, kulüp, toplantı vs) eşlik eder ve tüm bu hizmetlerinin karşılığında, müşterisi olan bayandan ödeme alır (başta anlaşılan tutar -bayan tarafından- jigololuk yapan kişiye takdim edilir).

–          Jigolo ol için gereken şartlar nelerdir?

Jigolo olmak için gereken ilk şart, on sekiz yaşını doldurmuş (on sekiz yaşından büyük) olmaktır. Yaş kriterini karşılayan her erkek, tabii ki jigolo olmak için uygun olmayabilir. Jigolo olmak için gereken diğer şartlar da mutlaka not alınmalıdır ki bu şartlar, şunlardır: Kesinlikle sağlıklı (hiçbir bulaşıcı virüs taşımayan, bulaşıcı bir hastalığı bulunmayan), güçlü (sportif, mümkünse sigara kullanmayan ve nefes sorunu yaşamayan), iktidar sahibi (uzun süre aktif bir şekilde ilişki kurabilen), cinsel yönden deneyimli (her türlü cinsel ilişkiye hazır ve özellikle bayan müşterilerin gerçekleştirmek istediği fanteziler konusunda sorun yaşayamayacak kadar açık fikirli), dış görünüşüne önem veren (kıyafet, parfüm, ayakkabı ve bilumum aksesuar seçiminde dikkatli, şık, temiz, sade ve iyi görünen), özellikle ağız ve diş sağlığı konusunda hassas, nerede-nasıl davranacağını iyi bilen (her ortama ayak uydurabilecek kadar görgü ve kültür sahibi), az ve öz konuşan (kişilerin özel hayatını didiklemeyen ve özel sorular sormayan), terbiyeli (kesinlikle kaba ve argo konuşmayan), sır tutabilen (hiçbir bayan müşterisinin hiçbir özel bilgisini, sırrını paylaşmayan), saygılı, özellikle bayanlara karşı her zaman nazik ve centilmen bir erkek, jigolo olmak için kesinlikle uygundur.

–          Jigolo ol çok para kazan

Jigolo ol isteyen ve jigololuk için gereken tüm şartları sağladığına inanan her erkek, ülkemizin en profesyonel, en aktif ve en çok bayan üyeye sahip jigolo ajansı ile iletişime girebilir ve jigololuk işi ile ilgili olarak ihtiyaç duyduğu her bilgiyi, danışmanlarımızdan edinerek – jigolo nasıl olunur – konusunu, oldukça hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözebilir. Jigololuk yapmak isteyen ve – jigolo nasıl olunur – sorusunun cevabını hemen almak isteyen her aday, iletişim linkimizi tıklayarak bize ulaşabilir.

–          Ücretsiz jigolo kaydı ile ilgili ne yapılabilir?

Jigololuk yapmak için uygun bir profile sahip olduğuna inanan ve jigolo olmak için fırsat kollayan her aday, ücretsiz jigolo kaydı bağlantımız sayesinde bizimle iletişim kurabilir ve jigolo ajansı danışman ekibimiz ile görüşerek atması gereken en doğru adımlar konusunda bilgi alabilir. Ücretsiz jigolo kaydı bağlantımız, Türkiye’nin her şehrindeki ve on Avrupa ülkesindeki jigolo adayları için yedi gün, yirmi dört saat aktiftir ve jigolo olmak isteyen her aday, ücretsiz jigolo kaydı bağlantımızı kullanarak ilk adımı atabilir.

–          Jigololuk başvuru bağlantısı ne zaman aktive edilecek?

2021 senesi için yeni jigolo üye alımlarını başlattığımız şu günlerde, jigololuk başvuru bağlantısının da aktive edildiğini duyurmak isteriz. Jigolo adayları için günün her saatinde aktif olan jigololuk başvuru bağlantısı sayesinde, jigolo olmak için uygun olan ve jigololuk yapmak isteyen herkes kolaylıkla bize ulaşabilir ve böylece, – jigololuk için uygun görülmesi halinde- jigolo ekibimizdeki yerini alarak yeni kariyerine hemen başlayabilir.

                Şimdi sıra sizde jigolo olmak için! Kısa sürede çok para kazandıran, cinsel doyuma ulaşmak için yanıp tutuşan kadınlarla zevk dolu saatler geçirmenize olanak sağlayan, lüks bir hayat sunan ve sizin; güçlü, karizmatik, varlıklı, iyi para kazanan, zevk dolu anlar geçirerek gelir elde eden ve bugününü, yarınını ve geleceğini garanti altına almış bir erkek olmanıza yardımcı olacak jigololuk işine geçiş yapın ve jigoloların muhteşem dünyasındaki yerinizi alın.

Author

Share

Hemen Başvur

Kayıt aşamasında bilgilerinizi doğru girmeniz gerekmektedir. Adres bilgisini lütfen doğru giriniz!