jigolo oldum

Yazar

Kategori

Paylaş

Onlar dışladıkça ben hırslandım ve sonunda jigolo oldum.

Benim adım Faruk. Çocukluktan itibaren itilip kakılan, insan yerine konulmayan bir insan oldum. Ailem bile beni istemedi ve daha 5 yaşındayken yetiştirme yurduna verdiler beni.

18 yaşıma gelene kadar tek bir şeyin hayaliyle yaşadım. Gün gelecek ve beni istemeyen herkes, kapıma kadar gelip bana yalvaracaktı.

Yurttan çıktım. Bir süre onun-bunun evinde, dükkanında vs kaldım ve askere gittim. Askerdeyken tek yaptığım şey, çok para kazanmanın yollarını aramak oldu ve sonunda jigolo olmaya karar verdim. Askerden döner dönmez bu muhteşem jigololuk sitesine üye oldum ve profesyonel olarak jigololuk yapmaya başladım.

O zamanlar Adana’daydım ve jigololuktaki yedi ya da sekizinci ayımda ise İstanbul’a taşındım. İstanbul’un güzel bir semtinden rezidans dairesi kiraladım ve hatta arabamı bile aynı ay aldım.

Şu anda jigololuktaki sekizinci senesini doldurmuş ve 30 yaşına basmış bir adam olarak şunu söylüyorum: Evet, çok para kazandım ve zengin bir hayata kavuştum. Ailem olacak şerefsizleri ise kapımda ağlattım ve çok mutluyum.

Author

Share

Hemen Başvur

Kayıt aşamasında bilgilerinizi doğru girmeniz gerekmektedir. Adres bilgisini lütfen doğru giriniz!
Önceki İçerikJigolo Nedir?
Sonraki İçerikjigolo olmak için başvurdum