jigolo ol

Yazar

Kategori

Paylaş

Otobüs şoförüyken jigolo oldum.

Selamün aleyküm. 2020 senesi için gold üyeliğimi yenilemeye geldim ve tıpkı benim gibi jigololuğa geçiş yapmış arkadaşlarımın hikayelerini görünce, ben de kendi jigololuk deneyimimi yazmak istedim:

Benim ismim Nejat. Tekirdağlıyım ve Tekirdağ’da yaşıyorum. 39 yaşındayım; eskiden tır şoförlüğü yapıyor ve Yunanistan ve Bulgaristan’a mal taşıyordum ama dört sene önce jigolo olmaya karar verip bu siteye üye oldum. Yurt dışında jigololuk yapan çok insan görmeme rağmen Türkiye’de bu işi yapan erkeklerin olduğunu bilmiyordum ve araştırmalarım sonucunda, çok değerli ve işinin ehli bu jigololuk sitesini buldum. Tabii ki hemen siteye üye oldum ve ben de çok para kazanırken zevk içinde yüzmeye başladım.

Dört senelik jigololuk kariyerimde son derece güzel bayanlarla yatarak cidden çok büyük paralar kazandım ve nasipse bir on sene daha jigololuk yapmaya ve çok daha zengin ve lüks içinde yaşamaya niyetliyim.

Siz de vakit kaybetmeyin ve bence hemen jigolo olmak için başvurun. Sonra çok pişman oluyorsunuz ama işte maalesef gençliğiniz geri gelmiyor.

Author

Share

Hemen Başvur

Kayıt aşamasında bilgilerinizi doğru girmeniz gerekmektedir. Adres bilgisini lütfen doğru giriniz!
Önceki İçerikjigolo başvuru
Sonraki İçerikJigolo Olmanın Faydaları