Özlemini çektiğim her şeye, bu site sayesinde kavuştum.

Yazar

Kategori

Paylaş

Özlemini çektiğim her şeye, bu site sayesinde kavuştum.

Hepinize iyi akşamlar dilerim. Ben Yavuz; babasız büyümüş ve zor bir çocukluk geçirmiş bir genç olarak İstanbul’da yaşıyorum, 32 yaşındayım ve beş senedir de bu site sayesinde dünyanın en muhteşem ve zevkli işi olan jigololuk kariyerinde ilerliyorum.

“Beş sene önce -yani bu jigololuk sitesine üye olup da jigololuğa başlamadan evvel- oldukça yoksul ve çaresiz bir gençtim ve tabir-i caizse aç-susuz yaşıyordum ama kader, bana da güldü ve jigolo olma fırsatını sundu.”

Artık güzel, rutubetsiz ve damı akmayan bir evim var; yazın kafamı dinlediğim harika bir yazlık evim var; son ses müzik açıp İstanbul turu yaptığım harika bir Audi otomobilim var. Hatta bir de bunun üstüne para biriktirdiğimi ve seneye de bir ticaret şirketi kuracağımı söylemeliyim.

İşte tüm bunları bana sağlayan değerli jigololuk sitesine, müşterilerime ve tabii ki o gün üye olmaya karar veren kendime çok minnettarım.

Ne diyeyim ki başka? Severek ve zevk alarak çalışmak; işin karşılığını misliyle almak ve lüks yaşamak için jigolo olmayı deneyin ve siz de gerçekleri, kendi gözlerinizle görün.

Author

Share

Hemen Başvur

Kayıt aşamasında bilgilerinizi doğru girmeniz gerekmektedir. Adres bilgisini lütfen doğru giriniz!
Önceki İçerikNasılsınız yakışıklılar?
Sonraki İçerikJigolo Olmak